VRF ile Çoklu İklimlerin Kontrolü

VRF sistemlerimiz, performans veya konfordan ödün vermeden enerji tüketimini en aza indirmeye yardımcı olan çok bölgeli iklim kontrol teknolojisi sunar

Esnek, verimli ve çok yönlü çözümler

Hitachi Cooling & Heating VRF sistemleri, sürekli değişen ve kolayca adapte olan ve optimum konfor seviyesini koruyan iklim kontrol teknolojisi gerektiren iç ortamlar için mükemmel bir seçimdir.

VRF sistemlerimiz, operatörlerin üstün bir esneklik ve enerji verimliliği seviyesi sunan üstün teknolojiler kullanarak tüm binanın konforunu kontrol etmelerini sağlar. Ticari amaçlardan modern konutlara, çok bölgeli yönetim gerektiren farklı proje türlerinin gereksinimlerini karşılıyoruz. Kullanıcı dostu kişiselleştirme özellikleri ve kumanda seçenekleri sayesinde operatör her bölgenin, her odanın veya tüm katın konforunu her yerden, her zaman adapte edebilir. VRF klimanın çok yönlülüğü, duvara monte, kaset ve kanallı klimalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere birden fazla iç ünite tipinin tek bir dış üniteye bağlanabileceği ve aynı kontrol sistemi üzerinden çalıştırılabileceği anlamına gelir. Mimari ve tasarım ihtiyaçlarına uyum sağlayan esnek yapılandırma seçeneklerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Yenilikçi SideSmart VRF ünitemiz, ince, modüler ve ultra verimli bir üründür ve özellikle alan sınırlı olduğunda her proje için doğru seçimdir. Ayrıca dış ünitelerimiz, 3HP ile 96HP arasında değişmektedir ve bu çeşitlilik, projeniz için doğru olanı seçmenizi kolaylaştırır. Hitachi Cooling & Heating VRF Sistemleri, işletme maliyetlerini düşük tutmak ve karbon ayak izinizi en aza indirmeye yardımcı olmak için endüstri lideri enerji tasarrufu teknolojisiyle donatılmıştır. Bu, özel spiral kompresör kontrol özelliğimiz SmoothDrive ile mümkündür. VRF sistemlerimizin kısmi yük işletiminde daha fazla verimlilik ve konforla çalışmasına olanak tanıyarak onu piyasadaki en uyumlu ve enerji tasarruflu çözümlerden biri haline getirir. Patentli iletişim sistemimiz H-LINK ve çeşitli boru düzenlerine uyum sağlama yeteneği gibi özellikler, ilk kurulum maliyetlerinin uzun vadede daha düşük ve daha akıllı bir yatırım olduğu anlamına gelir. VRF Sistemlerini yönetmek, sabit ve mobil seçenekler içeren bir dizi merkezi kontrol birimi ile basitleştirilir ve yenilikçi airCloud uygulamaları paketimiz uzaktan çalışmaya olanak tanıyarak ekipmanınızın durumunu izlemeyi kolaylaştırır. Yıl boyunca mükemmel iç mekan iklimini korumaktan, gelişen şehirlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için yeni teknolojiler geliştirmeye kadar, insanların yarınlara uyum sağlamasına yardımcı olan çözümler sunmaya kendimizi adadık.

Hangi VRF sisteminin ihtiyaçlarınıza uygun olduğunu görün

Çok bölgeli iklim kontrolü için Hitachi VRF sistemleri

Soğutma ve ısıtma çözümleri yelpazemiz, evlere ve işletmelere mükemmel kapalı ortam oluşturmak ve korumak için önde gelen iklim kontrol teknolojisini sağlar. Çok bölgeli soğutma ve iş uygulamaları için gelişmiş VRF çözümlerimiz, her projenin gerektirdiği çok yönlülüğün yanı sıra rakipsiz verimlilik ve güvenilirlik sunar. Zarif ve verimli seçenekler koleksiyonumuz, size ve yaşadıkları alanlara uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Ürün yelpazelerimizin daha fazlasını görmek için buraya tıklayın ve profesyonel bir yükleyiciden daha fazla bilgi almak istiyorsanız, İş Ortağı Bulucuyu kullanarak size en yakın iş ortağımızı bulun.