Ticari Klimalar

Ürün yelpazemiz, küçük ve orta ölçekli işletmelere konfor ve verimlilikte mükemmel olan güvenilir iklim kontrol çözümleri sunmak için tasarlanmıştır.

Misafirperver ortamlar yaratmak

İşiniz ne olursa olsun, konfor başarının anahtarlarından biridir ve size en iyisini vermek için yılların deneyimine güvenebilirsiniz. Ticari ürün yelpazemiz, müşterilerin rahat ve huzurlu olduğu samimi bir ortam yaratmanıza yardımcı olur ve işletme maliyetlerini arttırmadan dış ortam iklimine bakılmaksızın en uygun iç ortam sıcaklığını sağlar.

Her işletme kendi ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir sistem gerektirir. Bu nedenle, binanıza ve işinize en uygun iç mekan tipi ve dış mekan ünitesi kapasitesinin seçiminden kurulum olanaklarına kadar çözümlerimiz esnektir. Ticari klima sistemlerimizin kullanımı kolay kumandaları, ikliminizi hem müşterilere hem de meslektaşlarınıza ve enerji kullanımına fayda sağlayacak şekilde çalıştırmanıza ve yönetmenize olanak tanır.

Günümüzde birçok işletmenin karşılaştığı alan eksikliği, iklim kontrol seçeneklerinin genellikle sınırlı olduğu anlamına gelmektedir. Bu sorunu, güvenilir ve her türlü alana ve mimariye kolayca entegre edilebilecek tasarım esnekliği sunan bir dizi kompakt dış mekan ünitesiyle çözdük.

Akıllı ve kompakt olan dış ünitelerimiz, verimli ve kendi arızalarını belirleyebilen yüksek performanslı iklim kontrolü sağlamak ve daha etkili bakım sağlamak için Dual PCB sistemi* gibi performans özellikleriyle birleştirilmiş en son teknolojiyi kullanır.

Ticari klima yelpazemiz; perakende, restoranlar, oteller, ticari ofisler ve daha fazlası için Hitachi Cooling & Heating performansının en yüksek standardını sunan uyarlanabilir çözümler sunmak amacıyla üretilmiştir.

 

*Bölgenizdeki uygunluk durumunu kontrol edin

Hitachi Cooling & Heating klimanızı bulun

Ticari Alanlar için Hitachi Klimalar

80 yılı aşkın deneyimimizle, soğutma ve ısıtma çözümleri yelpazemizin, evlere ve işletmelere mükemmel kapalı ortam oluşturmak ve korumak için önde gelen iklim kontrol teknolojisini sağladığından eminiz. Müşterilerimizin gelişen gereksinimlerini karşılamak, sistemlerimizi sürekli olarak yenileştirdiğimiz anlamına geliyor ve böylelikle size ve yaşadıkları alanlara uyum sağlamak için tasarlanmış zarif ve verimli seçenekler koleksiyonlar üretiyoruz. Her türlü projenin gerekliliklerini karşılıyoruz ve iş için doğru sistemi bulabilmeniz için geniş bir çözüm yelpazesi sunuyoruz.

Konut ve ticari çözüm yelpazelerimizi görmek için buraya tıklayın ve profesyonel bir yükleyiciden daha fazla bilgi almak istiyorsanız, İş Ortağı Bulucumuzu kullanarak size en yakın iş ortağımızı bulun.