Isı pompaları

YUTAKI S COMBI

KÜÇÜK BİR YÜKSEK VERİMLİ ISI POMPASI

KÜÇÜK BİR YÜKSEK VERİMLİ ISI POMPASI

Çok yönlü bir sistem

Yutaki S Combi'nin iki versiyonu mevcuttur: eviniz için sıcak su ve sıcak/soğuk hava üreten ve tüm iklim koşullarını kapsayan bir invertör modeli; ayrıca sıcak hava ve sıcak su üreten ikinci bir model. Ayrıca, güç aralığı (2 ile 6 HP arası), kurulumun boyutu için en uygun modeli seçmenizi sağlar.

Dahili su deposu

Bu ekipmanı kurmak için gereken yer, dahili su deposu içeren yeni tasarımı sayesinde % 70'e varan oranda azaltılmıştır. Gerektiğinde 200 ile 260 litre arasında bir depo kapasitesi arasından seçim yapabilirsiniz.

Yenilenebilir enerjinin avantajlarından yararlanın

Isı pompası sistemi, en soğuk kış günlerinde bile evi uygun sıcaklıkta tutmak için dışarıdaki hava sıcaklığından yararlanır. Bu teknolojinin sunduğu yüksek performans, hem güç tüketimini hem de CO2 emisyonlarını azaltmanızı sağlar. Ayrıca, güneş panellerinin kullanımı ile de uyumludur, bu da tüketimi azaltan bir seçenektir.

LCD ekran ile kolay kontrol

Cihazın içine monte edilen yeni LCD ekran, kullanım boyunca kolay kontrol sağlar: Haftalık zamanlayıcıyı programlayın, su pompası için enerji tasarrufu modunu etkinleştirin... Sistem, kablosuz termostatlarla uyumludur.

1/3

teknik veri

teknik veri

kataloglar

indir

Broşürler ve kataloglar. Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen iletişime geçin.

Nereden satın alınabilir?

Hitachi yetkili satış noktaları ve teknik servis ağımıza ulaşın.