Eviniz İçin Klima

Hitachi Cooling & Heating split ve multi-split klimalar, tüm yıl boyunca konforlu ve verimli iç ortamlar yaratır

Seçkin konut iklim kontrolü

Hitachi Cooling & Heating'in split ve multi-split ev çözümleri, soluduğunuz havanın kalitesini arttırmak için en son teknolojiyi kullanır.

Gelişmiş sistemlerimiz, daha sağlıklı bir iç mekan atmosferi sağlamayı kolaylaştırır ve sezgisel iklim kontrol ayarları, evinizi enerji tasarruflu olduğu kadar konforlu tutar.

Verimliliği arttırmak için, Güçlü Mod ve Uyku Modu gibi yenilikçi işlevler, hareketliliğinize yanıt verir ve önceden yüklenmiş modların seçimi, çevrenizdeki havayı özelleştirmeyi ve herkesin ihtiyaçlarına uymayı kolaylaştırır. Hareket halindeyken bile, uzaktan yönetimi kolaylaştıran özel bir dizi uygulamamız aracılığıyla evinizin klima ünitesinin kontrolünü elinizde tutun.  

Her evin kendine özgü bir dizi gereksinimi olduğunu ve konut klima sistemleri yelpazemizin her eve uygun bir çözümü olduğunu anlıyoruz: Isıtma, soğutma veya nem alma fark etmeksizin modern, duvara monte edilen, konsol, kaset veya kanallı sistemlerimizden birini seçin. Ayrıca, FrostWash gibi havadaki bakterileri ve küfü sırasıyla %91 ve %87*’ye kadar azaltabilen ve size daha temiz bir atmosfer sağlayan özellikleri keşfedin.

Tüm Hitachi Cooling & Heating klima üniteleri ve sistemleri, herhangi bir rahatsızlığı en aza indirmek için en yüksek standartlarda üretilmiştir; bu nedenle, hiçbir şey yıl boyunca ideal iç ortam ikliminin tadını çıkarmanızı engellemez.

 

Kullanılan model: RAK-35RPE/RAC-35WPE

*Kitasato Çevre Bilimi Araştırma Merkezi tarafından test edilmiştir.

Test No. 2019_0154: Bakteri ve küfün indirgeme etkileri bir kez Frost Wash çalıştırılarak gözlenmiştir.

Hitachi Cooling & Heating klimanızı seçin

Yerleşim Alanları için Hitachi Klimalar

80 yılı aşkın deneyimimizle, soğutma ve ısıtma çözümleri yelpazemizin, evlere ve işletmelere mükemmel kapalı ortam oluşturmak ve korumak için önde gelen iklim kontrol teknolojisini sağladığından eminiz. Müstakil evler, yarı müstakil evler, daireler ve çatı katları dahil olmak üzere her türlü evin yanı sıra garajlar, atölyeler, ev ofisleri ve daha fazlası için hizmet veriyoruz. Hepsi sizin konforunuz göz önünde bulundurularak tasarlanan duvara monte, kanallı-gizli tarz ve tavan kaset üniteleri arasından seçim yapın.

Ev ve iş çözümleri yelpazelerimizi görmek için buraya tıklayın ve profesyonel bir yükleyiciden daha fazla bilgi almak istiyorsanız, İş Ortağı Bulucumuzu kullanarak size en yakın iş ortağımızı bulun.