Living Harmony

Konforun da ötesine geçip insan, teknoloji ve yaşam alanını entegre ederek, diğer teknolojilerin ve cihazların buluşma noktası olmayı; sosyal sağduyu ve bilinç ile bireysel olarak sesimizi duyurarak, uzmanlığa dayalı üstün bir dokunuş ile insanı her şeyin merkezine koymayı; pozitif bir tutumla yaşam deneyimlerini dengeleyerek ,zindelik ve huzur elde etmeyi amaçlıyoruz.

Amacımız

Yaşam alanı oluşturmada uzman, küresel ve üstün kaliteli bir markayız. 


İnsanların kendileri ve bulundukları çevre ile ahenk içinde yaşadığı bir dünya yaratmak istiyoruz. Bu ahengin aracıları olmak istiyoruz. 


Japon mirasımız ve yılları kapsayan deneyimimiz bize şunu öğretti: ahenkli yaşam alanları beraberinde iyileşmiş bir yaşam kalitesini de getirir. İşin püf noktası doğru atmosferdir, ve biz de tüm iç alanlarda ahengi sağlayan ürünler geliştirmek için her gün çalışıyoruz. 

Neden Hitachi

Japon geleneklerinde özel bir yeri olan ancak sürekli  olarak yenilikten güç alan Hitachi tüm projelerde konfor, verimlilik , güvenilirlik geliştiren çözümler sağlamak için modern ürünler sunuyor. 


Hayatlarımızın %90’ından fazlasını iç mekanlarda geçiriyoruz; dolayısıyla, bu ortamlar ahenkli ve konforlu olmalıdır. Bu nedenle, biz de müşterilerimizin nerede olursa olsun bunu deneyimlemelerini istiyoruz.  


Bu durum bizi sürekli yenilik yapmaya ve güvenilir, son teknoloji ve üstün kalite ürünler geliştirmeye ve uzmanlığımızı dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizle paylaşmaya itiyor. Bu, 1930’lardan beri yerine getirdiğimiz bir söz.  

Hakiki özümüz

Hakiki özümüzü elementlerin zıtlığında buluyoruz:

Hakiki özümüzü elementlerin zıtlığında buluyoruz: